Atatürk diyor ki :

“Ben, manevi miras olarak hiçbir nass-ı katı, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım, bilim ve akıldır. Benden sonra beni benimsemek isteyenler, bu temel mihver üzerinde akıl ve ilmin rehberliğini kabul ederlerse manevî mirasçılarım olurlar.”

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

dunya Öfke içindeki Araplar, Yahudiler'e karşı cihad başlattıklarını açıkladılar. Kudüs'te ayaklanan Araplar, otobüsü devirip 6 Yahudi'yi öldürdü

Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nun Filistin'de bir Yahudi, bir de Arap devleti kurulması ile Kudüs için ayrı bir rejimin uygulanması hakkındaki planı Arap-Yahudi savaşına zemin hazırladı. BM kararını uygulamak için henüz bir hazırlık yapılmadı. Yahudi liderleri çok memnun; ancak onların da BM tarafından konulan mülteci sınırlamalarına uymaya niyetleri yok.

Öfke içinde bulunan Araplar, Yahudilere karşı cihad başlattıklarını açıkladılar. Kudüs'te ayaklanan Araplar otobüsleri devirerek 6 Yahudi'yi öldürdüler. Şehirde Yahudi bayrakları dalgalanıyor ve Yahudiler sokaklarda dans ediyorlar.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Ziyaretçi Sayısı

4682343
BugünBugün2224
DünDün2340
Bu HaftaBu Hafta2224
Bu AyBu Ay13474
Aktif Ziyaretçi 35